Команда "проффесіоналів" та реформи "а-ля Даунбас" - 16 Лютого 2011 - Я Українець
Я Українець! Четвер, 23.03.2017, 02:24
| RSS
Мій профіль
Четвер
23.03.2017
02:24


[ Керування профілем ]

Меню сайту

Категорії розділу
головна

ВО СВОБОДА

Друзі сайту
Сайт Українських Націонаістів фільми онлайн

Наша кнопка

Статистика

Головна » 2011 » Лютий » 16 » Команда "проффесіоналів" та реформи "а-ля Даунбас"
23:27
Команда "проффесіоналів" та реформи "а-ля Даунбас"

Хто сказав, що в Україні з приходом до влади команди Віктора Януковича стало жити гірше? Хто це сказав??? Ти? Іді сюда, казьол, я тобі ща поясню! 

Коли дивишся новини на центральних українських телеканалах, складається враження, що Україна - перша країна в світі... та що там в світі, безумовно,  у всій галактиці за рівнем подолання наслідків світової економічної кризи, за рівнем демократії, за рівнем забезпечення прав і свобод людини і за всіма рівнями з усіх можливих рівнів. В країні успішно проводяться складні, але необхідні реформи, (за словами Віктора Федоровича скоро розпочнеться двадцять перша), невпинно зростає рівень ВВП, ситуація з інфляцією стабільна,  влада вміло контролює ціни на товари першої необхідності, в країні формуються оптимальні, економічно зумовлені тарифи на комунальні послуги для населення, зростають зарплати, пенсії, стипендії. 

Правда, існують деякі труднощі, восновному пов"зані з діяльністю минулої тупорилої влади, яка вела країну в прірву, але "команда проффесіоналів" їх долає з фантастичною і просто неймовірною впевненістю, що зайвий раз доказує про її винятковий проффесіоналізм. 

Тому, таваріщі, чекати залишилось недовго. Ще зовсім трошки, і бідна, злиденна, корумпована Україна піде в історію, і не в ту історію, яку писали дурнуваті та ще й свідомі помаранчеві, а в історію, правильну, написану світилом історичної науки Дмитром Табачником та його російськими колегами, які теж є світилами не меншої ваги.

А на місці цієї України постане рай... Рай!!! І це чудово!!! Чудово, хоча б тому, що померлим людям вже непотрібно буде довго летіти на небо і  слухати нудні спітчі Святого Петра. Та й померти вже буде не так легко, хіба що заплативши невеличкого хабара, розмір якого буде регулювати Святе Законодавство. А називатись цей рай буде... От цього знати поки-що нізя. Це знає лише таваріщ Табачник. З стовідсотковою впевненістю можна лише сказати. що старої бридкої назви "Україна" не буде. 

І за все це щастя ми, несвідомі українці, моємо подякувати свідомим виборцям Віктора Федоровича! Адже, як-би не їх феноменальна проникливість та здатність обирати найкоротший шлях до процвітання, хто знає , що б нас чекало попереду.

Та Прекрасне попереду і повірте, все було б набагато швидше, от тільки є на шляху до щастя одна проблема. Проблема ця - примітивний, дикий, загниваючий Захід, який завжди суне свого носа, куди не треба. Так було завжди. І зараз, коли "проффесіонали" обливаються потом, докладають нелюдських зусиль у справі розбудови раю на Землі, ворог з Заходу в будь-який спосіб прагне цьому перешкодити.

І ми про це повинні знати і бути до "завжди готові". 

Як приклад підривної роботи приведу дослідження так- званих фахівців невідомої для більшості громадян України організації Heritage Foundation та газети Wall Street Journal. Все це "антипроффесіональне" дослідження опубліковано на сайті підозрілої вітчизняної організації "Радіо Свобода".

Україна на останньому місці в Європі за рейтингом економічної свободи

За рейтингом економічної свободи Україна посіла останнє місце із 43 країн Європи. Ïї економічну систему фахівці Heritage Foundation та газети Wall Street Journal оцінили як репресивну. Україна цього року посідає 164-те місце зі 179 країн світу, погіршуючи свої показники кілька років поспіль.

За даними фахівців Heritage Foundation та газети Wall Street Journal, які складають свій рейтинг уже впродовж 10 років, Україна опинилася серед держав із найгіршими умовами для розвитку економіки. Таким чином, Україна йде врозріз зі світовою тенденцією до більшої фіскальної відповідальності, відкритості та реформ, яка домінує у світі, незважаючи на значні труднощі, які спіткали цього року світову економіку.

Ця світова тенденція не може не тішити аналітиків, адже економічну свободу вони вважають засадничим правом людини, яка повинна мати можливість розпоряджатися своєю працею та власністю. У той час як роль держави вони вбачають у тому, щоб дозволити безперешкодний рух працівників, капіталу та товарів, і в тому, щоб охороняти й підтримувати цей вільний рух. Бо економічна свобода є головною передумовою процвітання.


З огляду на ці показники, Україні процвітання найближчим часом не загрожує, стверджує аналітик Heritage Foundation та один із редакторів цьогорічного індексу, Джеймс Робертс. «Українські показники погіршуються з 2006 року, – каже він. – Найвищий показник Україна мала у 2005 році, і від того часу він упав на цілих 10 пунктів – до 45,8. Падіння складало 20%, що перевело Україну до категорії, яку ми визначаємо як «репресивну». До цієї категорії входять більшість африканських країн, а з колишнього Радянського Союзу, крім України, Білорусь, Узбекистан та Туркменистан.


Що українці можуть змінити?

За словами аналітика, найбільшу загрозу для подальшого економічного розвитку України становлять збільшення державних видатків, що означає збільшення державної ролі в економіці, та корупція. Найбільшою загрозою для економічної та навіть політичної стабільності звіт про Україну називає державну компанію «Нафтогаз», яка погано керується і є найбільшим тягарем для державного бюджету.

Джеймс Робертс додає, що українців мав би турбувати напрямок розвитку їхньої країни. «Тенденція до тривалого падіння індексу економічної свободи, яку ми спостерігаємо від 2005-го до 2011 року, вселяє занепокоєння. Що українці можуть змінити? Вони можуть вимагати проведення політики, яку ми рекомендуємо: зменшення втручання держави і взагалі її безпосередньої участі в економіці, а замість цього вимагати від неї того, що вона має робити: забезпечити захист приватної власності, верховенство права та роботу інституцій, які вселяють довіру в інвесторів і створюють відчуття справедливості у ставленні до різних учасників ринку. Я маю на увазі такі приклади як прикриття для «своїх» бізнесменів, які володіють великими компаніями, за рахунок малих підприємців, що ймовірно, було причиною протестів українських підприємців. Бо, як показує наш індекс, країни, які дотримуються цих принципів, дають своїм громадянам можливість досягнути більшого достатку».Категорія: головна | Переглядів: 1461 | Додав: Admin | Теги: партія регіонів, корупція, дибілізм, янукович, ВЛАДА | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Чат

Нове відео

Зека геть!

Нові картинки

Наше опитування
Партія регіонів це:
Всього відповідей: 231

Пошук за тегами
національна ідея ОУН-УПА Україна книги скачати голодомор видатні українці геноцид корупція партія регіонів донецька мафія ВЛАДА дибілізм русифікація кремлівська пропаганда Українці Росія русини сепаратизм Москалі янукович мокалі комуністи Сталін шухевич національно-визвольна боротьба сини України дисиденти нацонально-визвольна боротьба Злочини комунізму УПА ОУН НКВД патріотичне відео історія України фільми про УПА злочини НКВД ОУН УПА Степан Бандера українофоби

Copyright MyCorp © 2017

Яндекс.Метрика
[Vox.com.ua] Портал українця Українська рейтингова система Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Джерело Проверить тИЦ и PR